Opening Season 2 | Divolly & Markward at Club Clique

Night Club Clique


Сабота, 15 Септември 23:59-04:00

Клуб Клик оваа САБОТА (15 септември) ја започнува втората сезона на најквалитетна ноќна забава во сосем ново впечатливо руво!

Како дел од урбаната заедница, официјално сезоната ќе ја започнат дуото Divolly & Makrward директно од Белград, на музичката сцена поддржани од
Fedde Le Grand, David Guetta, Hardwell, Afrojack. По многубројните настапи на светските музички фестивали како Exit, Sea Dance Festival, во сабота ќе бидат задолжени за продолжение на добрата забава од минатата сезона, но во поинакво светло, овојпат поискусни со прифатени нови предизвици.

Повелете заедно да продолжиме да создаваме спомени во име на добрата музика, позитивната енергија и старите пријателства!

Резервации на тел. 071 43 43 43

Facebook настан: https://www.facebook.com/events/688090441557080/ 

Слични настани:

Оставете коментар