Новогодишна Прослава 2018

Groove cafe - Gruv kafe


Недела, 31 Декември 21:30-04:30

**Groove cafe**
ве поканува заеднички да го одбележиме стартот на Новата 2018 година!!!!!!
*КАРТА-999 денари за резервација и уплата до 20.12,а потоа 1199ден.
***во цената е вклучено:
***Неограничена и незаборавна забава за која ке се погрижи извонредниот Цуко со неговиот бенд кој до раните утрински часови ке ве забавува со најпопуларните ex YU и Балкански хитови.
***јадење(канапеи,мешана даска и десерт)
***ПИЈАЛОК во неограничени количини
- Виски - Мартини - Коњак - Водка - Џин
- Узо - сечени пијалоци - Пиво - Вино
-Кока кола - Фанта - Швепс - Џусеви
***Одлична атмосвера и амбиент со многу диско ефекти
и ласери.....
*Картите се со ограничен број,резервирајте си на време и бидете дел од најдобрата и највеселата журка во градот.
*******инф. и резервации на тел.078/26-07-26

Facebook настан: https://www.facebook.com/events/147482262567770/


Kika Ristic
Mario Jefremovski
Maja Cvetanovska
Bojan Dimovski
Granita Ahmeti
Vangel Manojlov
Vlado Gjurov
Tea Angeleska
Вероника Шотароска
Ангела Велковска
Gruv Kafe
Bisera Velkovska
Ивана Стојановиќ
Andrea Misajlovska
Andrej Gavris
Metodi Vangelov
Elena Cindrić
Kate Milanova

 

Слични настани:

Оставете коментар