Дочек на Нова 2018 година

Kinder Park


Недела, 31 Декември 20:00-13:00

ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА ВО КИНДЕР ПАРК

И оваа година во Киндер Парк организираме незаборавна новогодишна забава за целото семејство

Цена за возрасен 1600 денари со вклучено :
* Неограничено пиење : к.кола , фанта , швепс , тоник , негазирани сокови ( портокал и јаболко ) , газирана и негазирана вода , ракија , пиво ( скопско и амстел ) , вино , водка , коњак и џин
* Шведска маса : салати ( разни видови свежи и крем салати ) , ладно предјадење ( кулен , печеница , свински врат , шунка , сирење , кашкавал ) , топло предјадење ( поховани пирошки , кромид , тиквици и крокети ) , главно јадење ( уштипци , свински увијачи , пилешки ражничи со сланина ) , десерт ( печена тиква , торта со малини и вишни )

Цена за дете : 300 денари
* Неограничено сокчиња
* Детска шведска маса ( пици , сендвичи и помфрит )
* Анимација и надзор
* Лотарија

Резервација на телефон 076 381 098

Facebook настан: https://www.facebook.com/events/1672527972808892/


Dina Ivanovska
Martin Simonovski
Jengis Huseini
Katerina Eliseeva
Gordeana Mitteva
Orhideja Gorgievska
Ane Ristovska
Maki Marina Noich
Senol Baba Mac
Aleksandra Risteski
Ljupce Ristevski
Violeta Pavlovska
Magica Magi Ristovi
Elena Gerasimovska
Юлия Гуцал
Iva Stojkovska
Диана Андреј Здравеска
Dusan Rodic
Gorica Bozinovska
Se Demiri
Shahe Aliju
Afrodita Berat Huseini
Anita Nikolovska
Anja Žigmanović
Daniela Jankuloska
Kalina Todorovska
Ena Delibašić
Blagica Trajkovska
Marija Nona Ilijeva
Bube Trifunova
Весна Коцинац

 

Оставете коментар